Кошик
127 відгуків

Чому розсипається цегляний димар???

Чому розсипається цегляний димар???

У роботі часто стикаємося з таким явищем, як руйнування та осипання цегляної димаря. Виникає ця проблема через те, що димохідний канал не загільзований нержавіючої трубою і не накритий ковпаком димоходу. Хтось не вжив цих заходів через брак знань, а деякі з метою економії. І за кілька опалювальних сезонів така економія обов'язково дасть про себе знати.

🔸 Шорсткі стінки цегли підвищують коефіцієнт зчеплення сажі зі стінками димоходу, сприяють більш швидкому її осадженню та зниженню тяги відведення продуктів згоряння.

🔸 Температурні перепади утворюють конденсат на стінках шахти, внаслідок чого цегла насичується вологою і стає крихкою.

🔸 Агресивні хімічні речовини та кислоти, що входять до складу диму, також руйнують цеглу.

🔸 Креозот та сажа з часом можуть проступити на стінах через шпалери в кімнаті. Позбутися маслянистих плям і запаху сажі надзвичайно складно.

🔸 У кутах прямокутного цегляного димаря постійно створюються вихори і, як наслідок, протитяга, що негативно впливає на роботу опалювального пристрою та загрожує безпеці здоров'я та життя людей.

 

👉 Тому радимо обов'язково гільзувати цегляну шахту кислотостійкою та жаростійкою нержавіючою трубою.

 

🔥 Звертайтесь і ми виконаємо гільзування димоходу трубою з нержавіючої сталі круглої або овальної форми, а також виготовимо та встановимо ковпак димоходу за індивідуальними розмірами.
 
 
Телефонуйте для консультації:
 
067-550-44-33
 
099-550-44-33

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner