Кошик
128 відгуків

Про нас

Компанія «Тепло Є» пропонує своїм клієнтам комплекс послуг:

 

Консультація

Фахівці компанії безкоштовно нададуть кваліфіковану консультацію щодо вибору опалювального обладнання (каміни, печі, котли) та професійної установки даного пристрою.

 

Монтаж димоходів та вентиляційних систем

- Допоможемо спроектувати, розрахувати та змонтувати димар або вентиляційну систему будь-якої складності з урахуванням правил пожежної безпеки, функціональності, герметичності, надійності та естетики даної конструкції.

Залежно від Ваших побажань конструкція для димовідведення може бути виконана:

• з нержавіючої сталі марки AISI 201, AISI 304, AISI 316 та AISI 321. Такий димар монтується з одностінних елементів або в термоізоляції (залежно від середовища використання). Товщина сталі може бути 0,5 мм, 0,8 мм, 1 мм.

• із низколегованої сталі, покритої жаростійкою фарбою. Вироби не змінюють колір за високих температур. Максимальна робоча температура 1000°С. Товщина сталі 2 мм.

• з керамічних елементів димоходу німецької компанії Schiedel. Гарантія на димарі Schiedel складає 30 років. Такий димар рекомендується використовувати для димовідводу котлів, що працюють на твердому паливі. Адже Schiedel стійкий до впливу високих температур, загоряння сажі і агресивного конденсату. Легко та швидко монтується. Зовнішній шар елементів ідеально підходить для оздоблення штукатуркою.

Гільзування цегляного димаря

- Виконаємо гільзування димоходу трубою з нержавіючої сталі круглої або овальної форми. Установку гільзи можна проводити як в існуючу цегляну шахту, так і в процесі будівництва.

Переваги загільзованого каналу над цегляним:

• Нержавіюча труба має ідеально гладку поверхню, що значною мірою знижує коефіцієнт зчеплення та опади сажі на стінках димаря;

• Підвищується стійкість димовідвідного каналу до утворення конденсату та агресивно-кислотних речовин, що входять до складу диму, що прямо пропорційно впливає на термін експлуатації каналу;

• Кругла (овальна) форма нержавіючої труби унеможливлює утворення вихорів диму в каналі, тоді як у кутах прямокутного цегляного димаря постійно створюються вихори і, як наслідок, протитяга, що негативно впливає на роботу опалювального пристрою та загрожує безпеці здоров'я та життя людей.

Послуги сажотруса

- Виконаємо діагностику, профілактику та чищення димоходу від сажі, яка є наслідком неповного згоряння палива та осідає на стінках димоходу.

Надлишок сажі в димарі може призвести до таких небезпечних наслідків: по-перше – звуження димовідвідного каналу і, як результат, до зменшення тяги, що, у свою чергу, може призвести до проникнення чадного газу в приміщення; по - друге - сажа накопичена у великих кількостях може спалахувати. Температура її горіння досить висока (близько 900-1200°С), що може легко зруйнувати конструкцію димового каналу.

Періодичність прочищення димовідвідного каналу залежить від частоти та інтенсивності використання агрегату, але повинна проводитися не менше 1-2 разів на сезон.

На появи надлишку сажі в димарі впливають: використання вологих та смолистих дров, неправильно складена конструкція димоходу, відсутність ревізійного вікна, безграмотна експлуатація опалювального пристрою.

Встановлення та монтаж опалювальних приладів

- Наша компанія допоможе встановити придбаний Вами опалювальний прилад (камін, піч, котел) незалежно від його розмірів та особливостей;

- Надаємо рекомендації щодо розташування каміна, печі з урахуванням Ваших побажань для досягнення найбільшого ефекту тепловіддачі даного пристрою;

Будівництво лазні «під ключ»

- здійснимо підбір будівельних матеріалів з урахуванням Ваших побажань;

- Складемо кошторис будівництва лазні та терміни виконання;

- Врахуємо всі теплоізоляційні норми.

Чому саме ми:
Серед наших постачальників провідні компанії даного сегменту ринку
Офіційна гарантія від виробника
Вигідна ціна та гнучка система знижок
Широкий асортимент товарів та послуг
Комплексний підхід до вирішення поставлених завдань (замір, доставка, монтаж)
Спеціальні умови для виконробів та партнерів
Кваліфікована консультація та професійна допомога у вирішенні нестандартних завдань

Якість європейських виробників та висока кваліфікація спеціалістів компанії гарантовано створять атмосферу сімейного затишку, добробуту, комфорту у Вашому домі. Метою та завданням нашої компанії є те, щоб якомога більше сімей змогли насолоджуватися теплом у своїх будинках та приємно проводити час у період сірих холодних буднів, бо навряд чи може бути щось краще, ніж зігріті долоні близьких людей та теплі посмішки, подаровані один одному. Живіть з теплом :)

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner