Кошик
128 відгуків

Вибір решіток для термокамери каміну

Камінні решітки – це невід'ємний елемент установки каміна. Підходити до вибору камінної решітки потрібно не менш серйозно та відповідально, ніж до вибору камінної топки. Від правильно підібраних решіток залежить коректна робота пристрою. Вони необхідні для циркуляції повітря в термокамері навколо камінної топки та запобігання перегріву опалювального пристрою. Для кожної камінної топки решітки підбираються індивідуально відповідно до її специфікації. Зробити правильний прорахунок необхідного перерізу вентиляційних виходів Вам допоможуть фахівці при підключенні каміна.

Крім практичної функції, важлива і Ваша естетична насолода, оскільки решітки це частинка Вашого інтер'єру, деталь, що визначає стиль каміну і довершує образ сімейного вогнища. Тому так важливо, щоб ця деталь відображала Ваші смаки та уподобання.

Щоб допомогти Вам визначитися в уподобаннях, ми зібрали у цій статті можливі варіанти дизайну та способи монтажу решіток для каміна:

Решітки Luft

Кутові решітки Luft

Монтаж решіток Luft по дві одночасно

Монтаж кутових решіток Luft по дві одночасно

Тунельні решітки

Прямокутні решітки

Нестандартне розміщення решіток

 

 

Решітки Luft

Мають елегантну видовжену форму, завдяки чому чудово підходять до сучасних інтер'єрів і чудово вписуються в стиль мінімалізму. Модельний ряд має різні розміри та представлений у кольорах: білий, чорний, графітовий, кремовий та шліфована сталь. 

LUCY 12 SLIM prawy BS

ZUZIA 16

 

 

Кутові решітки Luft

Є ідеальним рішенням для використання з кутовими та тристоронніми камінами.

MBO 15 lewy BS

OLIWIA 18 lewy BS gilotyna

 

 

Монтаж решіток Luft по дві

Монтуються по дві решітки поряд для збільшення площі перерізу отвору нагрітого вихідного повітря та дотримання нормативних вимог виробника до встановлення камінної топки.

 

 

Монтаж кутових решіток Luft по дві

 

 

Тунельні решітки

Сучасні, стильні та схожі по дизайну на решітки Luft. При цьому немає задньої стінки, тобто є наскрізними. У таких решітках легко і безперешкодно циркулюють потоки повітря, але вони не завжди підходять до каміна та інтер'єру, тому що через них проглядається внутрішня частина термокамери.

ZUZIA 16 prawy

 

 

Прямокутні решітки

Прямокутні ґрати є класикою завершення екстер'єру термокамери каміна. Вони мають велику варіативність дизайнів, кольорів і розмірів. Ви можете вибрати решітки базових моделей, що мають лаконічний вигляд та доступну ціну, або підібрати оригінальний варіант, що підкреслить індивідуальність Вашого будинку: шліфована сталь, рустик, жалюзі Fresh, елегантне обрамлення Oskar або Venus, ABС, з кристалами Swarovski.

Саме прямокутні решітки бувають із регуляцією, що дозволяє керувати потоками повітря перекриваючи жалюзі.

FELIX PW 14ZIBI 12 lewy BSWIKTOR PW 12

ZUZIA 16

 

 

Нетривіальне розміщення решіток

MBN 680 Lewy BS

LUCY PW 20

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner