Кошик
128 відгуків

Як каміном обігріти весь будинок?

Як каміном обігріти весь будинок?

 

Каміни завжди були важливим атрибутом приватних будинків. Для когось це вираження статусу, для когось естетична насолода красою горіння та чудове доповнення інтер'єру, для декого це сімейне вогнище та затишне місце для всієї родини. Але камінна топка це також потужний пристрій, що дає тепло. І якщо Ви хочете, щоб камін був не лише прикрасою, а й опалював весь будинок, є два шляхи вирішення.

 

1. Камінна топка з водяним контуром

Камінна топка з водяним контуром дозволяє підключитись до системи опалення будинку. Таким чином Ви отримуєте два в одному: і гарне горіння каміна у вітальні, і функціонал твердопаливного котла. Правда, такий варіант дещо фінансово витратний, адже і сам пристрій з водяним підключенням коштує дорожче, і для підключення вимагає багато додаткових комплектуючих (група безпеки, розширювальний бак, термозахист, автоматика для подачі повітря тощо).

 

2. Конвекційна камінна топка з розведенням теплого повітря

Конвекційна камінна топка з розведенням теплого повітря каналами по інших кімнатах. Сьогодні цей варіант дуже популярний, адже справді має певні переваги:

🔸Мінімальні фінансові витрати – матеріали коштують недорого.

🔸Можливість регулювання потоків повітря, якщо Ви хочете більше тепла направити до певної кімнати.

🔸Така топка може бути повністю автономним пристроєм – безпечно користуйтеся каміном, навіть коли зникає світло.

 

Яким буде Ваш камін обирати саме Вам, а ми завжди проконсультуємо та допоможемо, а у разі потреби прорахуємо кілька варіантів кошторисів.

067-550-44-33
099-550-44-33

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner