PHILOS – це камін середнього розміру, здатний виробляти велику енергію та нагрівати великі обсяги.
Система чистого скла уповільнює утворення відкладень на склі. Подача повітря над склом створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається вздовж скла. Це запускає горіння газу та летких речовин, тим самим захищаючи скло від диму та відкладень сажі.
Камінна топка може бути підключена безпосередньо до подачі свіжого повітря ззовні.
Періодичне та тривале горіння протягом 3 годин. Пристрій може перемикатися між режимом переривчастого та тривалого горіння. Переривчастий режим вимагає частого додавання нових дров. Він особливо високопродуктивний та дбайливий до навколишнього середовища. Режим тривалого горіння з низьким полум'ям забезпечує 3 години роботи без втручання.
Система допалювання димових газів - впорскування попередньо підігрітого повітря в камеру згоряння. Додатковий впуск повітря ззаду покращує згоряння газів, забезпечуючи більше тепла та менше викидів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 110 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 692 мм |
| Висота | 659 мм |
| Глибина | 452 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
- Ціна: 37 962 ₴



